Zajmij się sprzedażą, my zajmiemy się pakowaniem

Wyceń koszty logistyki

wystarczy 5 minut

przejdź do ankiety
POZNAJ NASZ NOWOCZESNY MAGAZYNSEE OUR WAREHOUSE

WIRTUALNY SPACER

zobacz nasz magazyn ›

Blog - najnowsze artykuły

opóźnienia dostaw

Jak zapobiec opóźnieniom dostaw w branży ecommerce

Jak zapobiec opóźnieniom dostaw to bardzo ważne pytanie. Wraz z pojawieniem się możliwości handlu elektronicznego, łatwość prowadzenia działalności gospodarczej bardzo wzrosła. Przedsiębiorcy nie muszą już posiadać lub wynajmować fizycznego lokalu do prowadzenia sklepu lub hurtowni.

Czytaj więcej>
wybór firmy kurierskiej

Wybór firmy kurierskiej dla sklepu internetowego

Innym dość dużym wyzwaniem kosztowym w e-commerce to koszt wysyłki paczki. Koszt ten opłaca kupujący, jednak wiadomo, że klient zwraca uwagę na koszt wysyłki i jest to jedna z wartości, która wpływa na decyzję zakupową. Dlatego warto postarać się o dobre warunki handlowe u kurierów.

Czytaj więcej>
Koszty magazynowania

Koszty magazynowania w e-handlu – o czym musisz pamiętać

Zwiększenie liczby zamówień, poszerzenie asortymentu, nowe kanały sprzedaży. Biznes rośnie, rozwija się. To wszystko generuje zyski i z pewnością jest powodem do radości. Wraz ze zwiększeniem sprzedaży trzeba też zadbać o dostępność produktów, utrzymać standard szybkości obsługi zamówienia i wysyłki.

Czytaj więcej>
przejdź do bloga

Nasi klienci

MAGAZYNOWANIE TOWARU

MAGAZYNOWANIE TOWARU

Magazynowanie towaru to oczywiście podstawowa funkcja magazynu. Ponieważ obsługujemy klientów z wielu branż, nasze magazyny są przygotowane na przechowywanie wielu różnych towarów. Aktualnie naszym głównym i największym magazynem jest magazyn zlokalizowany w Ożarowie Mazowieckim.

dowiedz się więcej >
TANIE PRZESYŁKI KURIERSKIE

TANIE PRZESYŁKI KURIERSKIE

Ponieważ istniejemy na rynku od wielu lat i obsługiwaliśmy przez ten czas licznych klientów, aktualnie posiadamy podpisane umowy transportowe z większością liczących się firm kurierskich. Dodatkowo realizując zamówienia wielu klientów wypracowaliśmy korzystne warunki umów.

dowiedz się więcej >
REALIZOWANIE ZAMÓWIEŃ

REALIZOWANIE ZAMÓWIEŃ

Realizacja zamówień wydania towaru (sprzedaży) to sedno istnienia wszystkich magazynów handlowych. Aby maksymalnie usprawnić ten proces zawsze gdy jest taka możliwość proponujemy naszym klientom wykonanie integracji systemowej z modułami sklepowymi lub sprzedażowymi (systemy ERP).

dowiedz się więcej >

Współpracując z nami nie tylko wynajmujesz magazyn,
zyskujesz partnera w biznesie!