Konkurs Stypendialny LOGISTIKO

konkurs stypendialny logistiko

Zapraszamy wszystkich studentów do wzięcia udziału w Konkursie Stypendialnym organizowanym przez Logistiko Sp. z o.o. na najlepszą pracę na temat: „Problem plecakowy w ujęciu magazynowym”.

 

Konkurs organizowany jest w ramach działań mających na celu wspieranie polskiej edukacji oraz wzrost zainteresowania wśród studentów nowoczesnymi rozwiązaniami w logistyce, transporcie i magazynowaniu.

Za najlepsze prace przewidziane są atrakcyjne nagrody, które przedstawiają się następująco:

Nagroda za I miejsce – 1000 PLN
Nagroda za II miejsce – 600PLN
Nagroda za III miejsce – 400 PLN

Warunkiem udziału w konkursie jest napisanie pracy na temat „Problem plecakowy w ujęciu magazynowym. Automatyczne obliczanie ilości paczek potrzebnych dla zamówienia na podstawie znajomości wagi i wymiarów towarów oraz wymiarów docelowych kartonów i maksymalnej wagi dopuszczalnej przez kurierów”.

Celem zadania jest znalezienie metody najbardziej optymalnego zapakowania produktów do kartonów tak aby:
1) Zapakować wszystkie produkty
2) Zminimalizować ilość użytych kartonów
3) Zminimalizować ilość wolnego miejsca w użytych kartonach.
4) Dla żadnego kartonu nie przekroczyć dopuszczalnej maksymalnej wagi

Praca powinna liczyć maksymalnie 15000 znaków (ze spacjami). Zachęcamy również do załączania dodatkowych form takich jak grafiki, infografiki oraz tabele i wykresy, które będą dodatkowym atutem przy ocenie pracy.

Do wzięcia udziału w konkursie niezbędne jest również wypełnienie formularza zgłoszeniowego dostępnego do pobrania pod tym linkiem. Wypełniony i podpisany formularz należy przesłać nam wraz z gotowa pracą. Bardzo prosimy o podpisywanie pliku formularza zgłoszeniowego imieniem i nazwiskiem.

Pracę oraz zeskanowany wypełniony i podpisany formularz prześlij nam drogą elektroniczną na adres [email protected] do 31 lipca 2017 roku.

Szczegóły konkursy oraz warunki uczestnictwa zawarte są w Regulaminie Konkursu.

 

WYNIKI KONKURSU

Bardzo miło nam ogłosić, że zwycięzcą konkursu został Pan Tomasz Mucha, student II roku Międzynarodowej Wyższej Szkoły Logistyki i Transportu we Wrocławiu

GRATULUJEMY!