Obsługa sklepów internetowych

Wyceń koszty logistyki

 

Opinie klientów o Logistiko

obsługa dostaw

Obsługa dostaw

Towar który sprzedajesz może trafiać od producenta/importera bezpośrednio do naszego magazynu. Zapewniamy szybkie przyjęcie produktów na stan magazynowy. Każda dostawa zostanie precyzyjnie zweryfikowana a Ty otrzymasz szczegółowe informacje.

dowiedz się więcej ›
magazynowanie

Magazynowanie

Zapewnimy optymalne warunki do przechowywania Twojego towaru. Dysponujemy ponad 3 000 miejsc paletowych oraz 6 000 miejsc półkowych. Posiadamy komorę klimatyczną (regulacja temperatury i wilgotności) oraz pomieszczenie dla towarów objętych ścisłą kontrolą.

dowiedz się więcej ›
realizowanie zamówień

Realizowanie zamówień

Zamówienia z Twojego sklepu internetowego złożone do godziny 18:00 zostaną wysłane jeszcze tego samego dnia. Dzięki naszemu autorskiemu systemowi WMS, stosowaniu kodów kreskowych i podwójnej weryfikacji przez pracowników magazynu ryzyko pomyłek przy kompletacji jest sprowadzone do minimum.

dowiedz się więcej ›

Obsługa sklepów internetowych od Logistiko

Logistiko zostało stworzone z myślą aby obsługa sklepów internetowych była dostępna na całym świecie. To co odróżnia nas od innych oraz daje nam możliwość dążenia do osiągnięcia tego celu to własna unikalna technologia połączona z dopracowaną do perfekcji obsługą klienta. Podobnie jak nasi klienci którzy są autorytetami i liderami w swoich branżach tak i my jesteśmy ekspertami w dziedzinie dostarczania obsługi sklepów internetowych na całym świecie. Dzięki temu, że zarządzamy Twoimi zamówieniami, Ty możesz skoncentrować się na rozwoju swojej firmy i tym co jest dla niej najważniejsze.

Jako jedna z najbardziej innowacyjnych firm na rynku jesteśmy zintegrowani z największymi i najpopularniejszymi systemami CRM i e-commerce na świecie. Dzięki temu możemy pomóc prawie każdej firmie i w niemal każdym aspekcie. Nasza doceniona technologia oraz ogromne zasoby pozwalają Ci korzystać z najnowszych i najlepszych technologii bez ogromnych, wciąż powiększających się nakładów finansowych. Logistiko pozwala obniżyć koszty obsługi i infrastruktury związanej z obsługą zamówień, a zaoszczędzone pieniądze przeznaczyć na inwestycję i rozwój podstawowej działalności.

Elektroniczny handel detaliczny, hurtowy oraz całe cykle sprzedażowe wymagają kompleksowego systemu zarządzania zamówieniami. Logistiko upraszcza proces realizacji zamówień w przedsiębiorstwach z sektora e-commerce. Nasz najwyższej klasy magazyn zaopatrzony jest w specjalistyczny sprzęt oraz działa w oparciu o najnowsze technologie. Zapewnia to wysoką elastyczność całego systemu, dlatego Logistiko może świadczyć obsługę logistyczną sklepów internetowych zarówno dla drobnych prywatnych przedsiębiorców sprzedających swoje produkty na portalach aukcyjnych oraz dla dużych sklepów internetowych zarówno wyspecjalizowanych w konkretnych niszach jak i wielobranżowych.

Jak działa kompleksowa obsługa sklepów internetowych

Jesteśmy specjalistami branży ecommerce z wieloletnim doświadczeniem dlatego wszyscy w Logistiko doskonale rozumieją procesy i cykle sprzedażowe zachodzące w tej branży. Zamówienia z sektora business-to-business wydają się być dokonywane w sposób logiczny, gdyż na decyzje zazwyczaj ma wpływ więcej niż jedna osoba w firmie, a zakup prawie zawsze jest dokonywany z wcześniej zaistniałej potrzeby. Natomiast jeśli chodzi o zamówienia dokonywane w sektorze business-to-consumer, z samej natury jaką posiadają konsumenci detaliczni, często bywają dokonywane emocjonalnie oraz pod wpływem chwili, nierzadko bez zaistniałej wcześniej potrzeby.

Różnice w cyklach zakupowych oraz powody ich istnienia są tak zróżnicowane jak zróżnicowana jest gama oferowanych klientom produktów. Na szczęście pojemność naszego magazynu oraz nasza zaawansowana infrastruktura logistyczna na czele z możliwością integracji API z najróżniejszymi platformami ecommerce pozwala łatwo zarządzać wszystkimi rodzajami sprzedaży. Logistiko pozwala dotrzeć Twoim produktom do większej liczby klientów, gdyż dzięki nam Twój biznes ecommerce osiągnie globalny zasięg. Nasz personel składający się z najlepszych programistów oraz wysokiej klasy specjalistów od logistyki i magazynowania poświęca każdy swój czas aby odpowiedzieć na Twoje pytania, wątpliwości i pomóc Ci osiągnąć jak najwyższą sprzedaż.

Obsługa magazynowa sklepów internetowych

W ostatnim czasie sektor ecommerce rozwija się bardzo dynamicznie. Z tego powodu powstaje coraz więcej firm, które chcą dostarczać różne rozwiązania dla przedsiębiorstw z tego sektora. Niestety nie wszystkie firmy, które twierdzą, że zapewnią kompleksową obsługe logistyczną dla Twojego biznesu rzeczywiście będą wstanie sprostać Twoim oczekiwaniom. Na szczęście na rynku istnieje również Logistiko. Jest to serwis, któremu możesz zaufać i który wie co to kompleksowa obsługa sklepów internetowych. Magazynowanie, logistyka i obsługa łańcucha dostaw to procesy, które zajmują dużo czasu i pochłaniają wiele zasobów i energii pracowników. Logistiko posiada odpowiednią infrastrukturę i zasoby aby zdominować światowy rynek fulfillmentu. To właśnie my zrobimy za Ciebie najcięższe czynności. Dzięki Logistiko możesz uniknąć olbrzymich kosztów obsługi zamówień, zatrudnienia i nadzorowania personelu. Nasza załoga zrobi wszystko za Ciebie.

obsługa sklepów internetowych
 

Twoje towary zainwentaryzowane w naszym magazynie będą gotowe do natychmiastowego pakowania i wysyłki do Twoich klientów. Metody działania naszego magazynu są tak zoptymalizowane aby spełnić wymaganie dostawy Twojego produktu w czasie 24h od złożenia zamówienia. Gdybyś chciał dokonać tego samodzielnie, musiałbyś poświęcić wiele swojego cennego czasu i pracy, ale możesz powierzyć to naszemu wykwalifikowanemu personelowi, a samemu nadzorować swoją ekspansję gospodarczą. Klienci Logistiko mają dostęp siedem dni w tygodniu 24 godziny na dobę do swoich zasobów za pośrednictwem specjalnego panelu obsługi. Dzięki temu mogą zarządzać swoimi zapasami zawsze i wszędzie. Połączenie biznesu ecommerce z Logistiko pozwala zaoszczędzić pieniądze i czas, które trzeba byłoby poświęcić na implementację nowych zasad i systemów samodzielnie.

Jak powinna wyglądać prawidłowa obsługa sklepów internetowych

Nasze centrum usługi fulfillmentu dla ecommerce Logistiko może również obsługiwać dla Ciebie jedną z trudniejszych usług jaką są zwroty towarów. Nasz zespół sprawdzi każdy zwrócony do naszego magazynu towar. Przeprowadzimy za Ciebie pełną kontrolę zarówno wzrokową jak i fizyczną, a cały proces zostanie dokładnie udokumentowany fotograficznie. Nasz zespół oceni czy zwracany produkt spełnia określone wcześniej przez Ciebie kryteria i jeśli nic nie stanie na przeszkodzie przyjmie towar z powrotem na stan magazynowy. Jeśli będzie on w pełni wartościowy to zostanie zapisany w systemie. O wszystkim zostaniesz poinformowany, a cały proces będzie widniał w Twoim panelu użytkownika, tak samo jak informacje o produktach uszkodzonych i nie nadających się do ponownej sprzedaży.

Zostaw kontakt do siebie, a nasz doradca oddzwoni z ofertą


Informujemy, że Administratorem jest (podmiotem ustalającym cele i sposoby przetwarzania danych osobowych) Logistiko sp. zo o.o. , ul. Balicka 12A lokal B4 30-149 Kraków, [email protected]. Dane kontaktowe Inspektora Ochrony Danych to [email protected].

Dane osobowe będą przetwarzane w celach prowadzenia korespondencji oraz zgodnie treścią udzielonych Administratorowi zgód. Podstawą prawną przetwarzania jest zgoda osoby, której dane dotyczą.

Dane będą przetwarzane do czasu, w którym ustanie cel, dla którego zostały zebrane lub sprzeciwu, co do przetwarzania danych osobowych osoby, której dane dotyczą, w zależności co nastąpi pierwsze. Każdy ma prawo żądania od Administratora dostępu do danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych i wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Każdy ma prawo do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych, którą udzielił Administratorowi. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano przed jej cofnięciem. Każdy ma prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Uprawnienia osoby, której dane dotyczą w tym wycofanie udzielonej zgody, można wykonać przez złożenie oświadczenia wykorzystując dane kontaktowe Administratora lub Inspektora Ochrony Danych wskazane we wstępie.
pakowanie towarów

Pakowanie towarów

Do Twojej dyspozycji oddajemy szeroki wybór opakowań. Dla każdego produktu dobierzesz najbardziej odpowiednią kopertę, pudełko czy materiał wypełniający. Nasz doświadczony zespół magazynierów zapewni najwyższy poziom bezpieczeństwa każdej przesyłki.

dowiedz się więcej ›
magazynowanie

Magazynowanie

Zapewnimy optymalne warunki do przechowywania Twojego towaru. Dysponujemy ponad 3 000 miejsc paletowych oraz 6 000 miejsc półkowych. Posiadamy komorę klimatyczną (regulacja temperatury i wilgotności) oraz pomieszczenie dla towarów objętych ścisłą kontrolą.

dowiedz się więcej ›
pakowanie towarów

Pakowanie towarów

Do Twojej dyspozycji oddajemy szeroki wybór opakowań. Dla każdego produktu dobierzesz najbardziej odpowiednią kopertę, pudełko czy materiał wypełniający. Nasz doświadczony zespół magazynierów zapewni najwyższy poziom bezpieczeństwa każdej przesyłki.

dowiedz się więcej ›

Przeczytaj więcej na naszym blogu: