Integracje systemowe

Do czego służą integracje systemowe?

Integracje systemowe to metoda utworzenia automatycznej komunikacji między Twoim sklepem internetowych i naszym systemem magazynowym. Dzięki temu nie musisz ręcznie przepisywać zamówień w naszym panelu klienta.

Jak to działa?

Tworząc integrację systemową uczymy nasze systemy porozumiewania się między sobą. Dzięki temu Twój sklep, na podstawie określonych przez Ciebie kryteriów, będzie mógł automatycznie przekazywać do magazynu zamówienia (np. tylko te już opłacone przez klientów) oszczędzając w ten sposób Twój czas i sprawiając, że pracownicy magazynu będą w stanie szybciej rozpocząć realizację zamówień.

Jak mogę zgłosić chęć wykonania integracji z moim sklepem?

Jeśli chcesz zintegrować swój sklep z naszym systemem skontaktuj się z nami wysyłając e-mail na adres [email protected]. Wspólnie ustalimy w jaki sposób możemy najszybciej i najprościej wykonać integrację.

Kto ponosi koszt integracji?

W standardowych przypadkach koszt integracji ponosimy my. Może się jednak zdarzyć, że chcesz wykonać integrację w zakresie szerszym niż standardowy – czyli chcesz, żeby automatyzacja objęła więcej rzeczy niż tylko przekazywanie informacji o zamówieniach. Każdy taki przypadek jest omawiany indywidualnie i wyceniany w zależności od zakresu modyfikacji niezbędnych do uzyskania pożądanego stopnia integracji.

Z jakimi systemami e-commerce jesteście zintegrowani?

Posiadamy gotowe integracje z następującymi systemami e-commerce: Allegro, Click Shop, eBay, Ebexo, IAI, I-Systems, Magento, Meble.pl, PrestaShop, Shoper, Sklepicom, SoteShop, WooCommerce