Opłaty

Za co pobierane są opłaty?

Wszystkie opłaty za operacje magazynowe są pobierane z góry. Każdy klient posiada dedykowane konto, z którego pobierane są środki za każdym razem gdy zlecona zostaje operacja magazynowa

Skąd wiecie ile dokładnie miejsca zajmuje mój towar?

Przyjmując każdy nowy towar w dostawie mierzymy jego wymiary i wagę. Dzięki temu jesteśmy w stanie precyzyjnie określić objętość jaką zajmuje Twój towar w dowolnym momencie. Na potrzeby naliczania opłat – wyrażamy tę objętość w wielokrotnościach objętości standardowej palety EURO.

Jak mogę zasilić moje konto?

Wpłat na swoje konto możesz dokonać tradycyjnym przelewem (w panelu klienta znajdziesz dane niezbędne do wykonania przelewu) lub też za pomocą szybkich przelewów elektronicznych obsługiwanych przez serwis Dotpay, dzięki którym środki są księgowane na Twoim koncie już po kilku minutach od wpłaty.

Kiedy pobierane są opłaty?

Wszystkie opłaty za operacje magazynowe są pobierane z góry. Każdy klient posiada dedykowane konto, z którego pobierane są środki za każdym razem gdy zlecona zostaje operacja magazynowa.

Jak często wystawiane są faktury?

Standardowo faktury są wystawiane na koniec każdego miesiąca i obejmują wszystkie operacje magazynowe wykonane w ostatnich 30 dniach.