Rozpoczęcie współpracy z Logistiko

Czy mogę przetestować usługi Logistiko zanim podejmę decyzję o rozpoczęciu współpracy?

Tak. Pod adresem https://panel.logistiko.pl/register?locale=pl_PL możesz za darmo i bez zobowiązań utworzyć konto i zobaczyć jak wygląda nasz panel klienta oraz przetestować przebieg wszystkich operacji magazynowych np. przyjęcie towaru lub realizację zamówienia. Konto demo umożliwia także symulowanie pracy magazynu, dzięki czemu zobaczysz wszystkie kolejne etapy realizacji zleceń oraz sprawdzisz jak działa system powiadomień e-mail, czyli komunikacja z magazynem.

Jak rozpocząć korzystanie z magazynu Logistiko?

W pierwszej kolejności zapraszamy do założenia darmowego konta demo i sprawdzenia jak wygląda panel klienta, w którym możesz zlecać zadania dla magazynu oraz obserwować postępy prac. Jeśli w trakcie testów pojawią się dodatkowe pytania – z chęcią na nie odpowiemy. Po zakończeniu testów wystarczy tylko wypełnić formularz rejestracyjny i samodzielnie przekształcić swoje konto testowe w rzeczywiste. Później pozostanie już tylko dostarczenie towaru do magazynu.

Jakie informacje są niezbędne do rozpoczęcia współpracy?

Aby założyć darmowe konto testowe wymagane jest jedynie podanie kontaktowego adresu e-mail. Po zakończeniu testów, w wybranym przez Ciebie momencie możesz przekształcić swoje konto testowe w rzeczywiste, uzyskując możliwość dostarczenia towaru do magazynu. Aby to zrobić należy wypełnić formularz rejestracyjny, podając podstawowe dane firmy: nazwa, NIP, adres itp. Potem możesz zacząć korzystać ze wszystkich usług Logistiko.

Jak szybko mogę zacząć korzystać z magazynu?

To Ty decydujesz kiedy chcesz rozpocząć współpracę. Funkcjonowanie panelu klienta możesz testować za darmo przez dowolny czas. Gdy podejmiesz decyzję o rozpoczęciu współpracy wystarczy wypełnić formularz rejestracyjny i zaplanować pierwszą dostawę towaru. Jeśli chcesz zintegrować swój sklep internetowy z naszym systemem zarządzania magazynem, poinformuj nas o tym. Wspólnie ustalimy najdogodniejszą metodę wykonania integracji i określimy ile czasu będzie na to potrzebne.