Wysyłka zamówień

Kto decyduje o tym jak mój towar będzie zapakowany do wysyłki?

Podobnie jak w przypadku wszystkich kluczowych decyzji dotyczących funkcjonowania Twojego sklepu – także decyzja o sposobie pakowania Twoich przesyłek czyli to jak będzie wyglądała wysyłka zamówień należy do Ciebie. Jako Logistiko współpracujemy z producentami opakowań, dzięki czemu jesteśmy w stanie zapewnić opakowanie odpowiednie dla każdego typu produktu. Nasi magazynierzy służą pomocą w dobraniu odpowiedniego sposobu pakowania, aby zagwarantować, że towar nie ulegnie uszkodzeniu w transporcie.

W jaki sposób są wysyłane moje zamówienia?

Współpracując z nami masz możliwość skorzystania z usług większości firm kurierskich oferujących przesyłki krajowe i zagraniczne. Dodatkowo nie musisz z żadną z nich podpisywać wiążącej Cię umowy. Oznacza to, że możesz dla poszczególnych zamówień wybierać najbardziej korzystną cenowo ofertę. Jeśli jedna firma kurierska ma bardzo korzystne ceny na przesyłki krajowe – możesz za ich pośrednictwem wysyłać zamówienia po Polsce. Ale jeśli potrzebujesz wysłać paczkę za granicę – nic nie stoi na przeszkodzie byś wybrał inną firmę kurierską dla zamówień zagranicznych.

Wysyłka zamówień – z jakimi kurierami współpracujecie?

W tej chwili mamy podpisane umowy o współpracy z następującymi przewoźnikami i firmami kurierskimi: UPS, DPD, DHL, FedEx, ETL, InPost, Poczta Polska.

Dlaczego współpracując z Logistiko będę miał niższe ceny na przesyłki niż obecnie?

Ponieważ nasz magazyn obsługuje wielu klientów, codziennie wysyłanych jest tyle paczek, że jesteśmy w stanie negocjować korzystniejsze stawki za przesyłki. Dzięki temu z tych cen mogą korzystać wszyscy nasi klienci, bez względu na to ile zamówień dziennie realizują.

Kiedy są wysyłane paczki?

Kurierzy odbierają paczki w dni robocze, w późnych godzinach wieczornych (ostatni kurierzy odbierają paczki o godz. 21:00), dzięki czemu nasz magazyn jest w stanie wysyłać większość zamówień jeszcze w dniu ich złożenia.