Usługi logistyczne dla e-commerce

Wyceń koszty logistyki

 

Opinie klientów o Logistiko

obsługa dostaw

Obsługa dostaw

Towar który sprzedajesz może trafiać od producenta/importera bezpośrednio do naszego magazynu. Zapewniamy szybkie przyjęcie produktów na stan magazynowy. Każda dostawa zostanie precyzyjnie zweryfikowana a Ty otrzymasz szczegółowe informacje.

dowiedz się więcej ›
pakowanie towarów

Pakowanie towarów

Do Twojej dyspozycji oddajemy szeroki wybór opakowań. Dla każdego produktu dobierzesz najbardziej odpowiednią kopertę, pudełko czy materiał wypełniający. Nasz doświadczony zespół magazynierów zapewni najwyższy poziom bezpieczeństwa każdej przesyłki.

dowiedz się więcej ›
realizowanie zamówień

Realizowanie zamówień

Zamówienia z Twojego sklepu internetowego złożone do godziny 18:00 zostaną wysłane jeszcze tego samego dnia. Dzięki naszemu autorskiemu systemowi WMS, stosowaniu kodów kreskowych i podwójnej weryfikacji przez pracowników magazynu ryzyko pomyłek przy kompletacji jest sprowadzone do minimum.

dowiedz się więcej ›

Usługi logistyczne dla e-commerce od Logistiko

Logistiko zapewnia usługi logistyczne dla e-commerce. Nasz magazyn zlokalizowany w centrum Europy pozwala na objęcie zasięgiem wysyłki całego Świata. Nie ma znaczenia czy prowadzisz firmę w Stanach Zjednoczonych, Australii, Brazylii, Wielkiej Brytanii czy Polsce. Możesz przenieść swoje zapasy do naszego magazynu i rozpocząć realizację zamówień za pośrednictwem Logistiko. Twoje produkty będa w stanie dotrzeć do Twoich klientów najszybciej jak się da. A odpowiedzialny za to będzie nasz wykwalifikowany personel, który potrafi przygotować towar do wysyłki już w kilka minut. Dzięki usłudze logistycznej Logistiko możesz zarządzać swoim kontem z dopracowanego i przyjaznego w użytkowaniu panelu. Możesz sprawdzać stany magazynowe, śledzić aktywne zamówienia i zwroty produktów, a to wszystko w czasie rzeczywistym 24 godziny na dobę. Zawsze masz do dyspozycji najbardziej dopasowany rodzaj magazynowania oraz najtańszą i najszybszą przesyłkę. Nasz doświadczony zespół ekspertów dopasuje do Ciebie odpowiedni plan i “skroi powierzchnię magazynową na miarę”.
Nasz pakiet kompleksowych globalnych usług jest dopasowany do różnych rodzajów działalności. Obsługujemy małe firmy, średnie przedsiębiorstwa oraz duże hurtownie. Realizujemy zamówienia spływające do nas z różnych źródeł. Nasi klienci to zarówno sprzedawcy B2B jak i B2C, a dzięki naszemu nowoczesnemu systemowi zarządzania jesteśmy w stanie się dostosować do każdego rodzaju działalności. Nasze doświadczenie w organizowaniu zewnętrznej logistyki (third party logistics) oraz system zarządzania zamówieniami zapewniają, że zlecenia naszych klientów są realizowane błyskawicznie z zachowaniem należytej dokładności i zapewnieniem doskonałej obsługi klienta. Nasz system nadawania przesyłek jest bardzo dokładny i dzięki jego zaawansowaniu możemy zaoszczędzić wiele czasu i cierpliwości klientów poprzez eliminowanie niewłaściwie nadanych przesyłek. Nigdy więcej nie będziecie zmuszeni do ponoszenia dodatkowych kosztów za nadmiar zużytych opakowań czy dodatkowych kosztów wielokrotnego nadania tej samej przesyłki.

Czy usługi logistyczne sa odpowiednie dla Twojej firmy?

Zespół profesjonalistów jaki stanowi personel Logistiko jest doskonale zorientowany w międzynarodowych przepisach prawa, oraz zasadach realizacji usługi logistycznej fulfillmentu na świecie. Również przepisy prawa podatkowego obowiązującego w poszczególnych krajach nie stanowią dla nas tajemnicy dlatego dzięki nam unikniesz dodatkowych kosztów i międzynarodowych pułapek podatkowych. Nasza wiedza dotycząca usług logistycznych na świecie obejmuję zagadnienia począwszy od nadawania i pakowania przesyłek, deklarowania ich wartości po wymogi dotyczące rodzaju i wymagań językowych opakowań. Dzięki Logistiko zaoszczędzisz mnóstwo czasu i zdrowia gdyż nie będziesz już więcej musiał lawirować pomiędzy kruczkami prawnymi na własna rękę. Nasz magazyn posiada również specjalne miejsca do przechowywania nietypowych produktów jak na przykład lekarstwa oraz specjalną chłodnie tak aby być przygotowany na najrozmaitsze towary naszych klientów. Jesteśmy gotowi świadczyć usługi logistyczne dla najbardziej wymagających klientów.

Magazyn Logistiko jest usytuowany w centralnej części Europy w Polsce przy autostradowym węźle komunikacyjnym oraz w niedalekiej odległości od międzynarodowego portu lotniczego. Jest to doskonała lokalizacja do wydawania towarów na całą Europę, ale także i Świat. Szybka wysyłka ze strategicznego punktu w Europie wpłynie znacząco na oszczędność zarówno czasu jak i pieniędzy dla naszych klientów. Lokalizacja centrum obsługi logistycznej czyli naszego magazynu świadczącego usługę logistyczną fulfillmentu dla ecommerce to jedna z najistotniejszych rzeczy w tej branży. Dzięki takiemu usytuowaniu naszego magazynu możemy zoptymalizować do perfekcji harmonogram wysyłek towarów naszych klientów. Firmy transportowe zarówno lądowe jak i lotnicze są gotowe do ekspresowego odbioru Twoich towarów przygotowanych przez nasz zespół do wysyłki.

usługi logistyczne
 

To wszystko sprawia, że wszystkie zamówienia złożone do godziny 18:00 jesteśmy wstanie wydać kurierem jeszcze tego samego dnia! Jest to ogromna oszczędność czasu i przyspieszenie dostawy! Dzięki nam Twoje produkty dotrą do wielu miejsc w Europie już w 24 godziny. Natomiast dostawy do pozostałych krajów Świata jesteśmy w stanie zrealizować średnio w 3-5 dni roboczych. Najważniejsze, że pomimo tak ekspresowego czasu dostawy, nasze usługi logistyczne są wciąż w atrakcyjnych cenach.

Dla wielu klientów koszt dostawy to wciąż najważniejszy aspekt decydujący o zakupie. Jednak jeśli chodzi o zamawianie prezentów na ostatnią chwile to schodzi on na dalszy plan. Wtedy najważniejsza jest szybkość dostawy. Logistiko zapewni Twoim klientom obie te rzeczy! Dodatkowo możesz zdobyć zaufanie klientów dzięki błyskawicznej obsłudze zwrotów. Nasz zespół przeprowadzi za Ciebie wszystkie niezbędne czynności z tym związane. Sprawdzi zwracany produkt, udokumentuje jego stan i jeśli będzie w porządku przekaże go do ponownej sprzedaży i zaksięguje na nowo w systemie. Logistiko przywiązuje olbrzymią wagę do tej kwestii tak aby zminimalizować niezadowolenie związane ze zwrotami do zera.

Możesz wysyłać gdziekolwiek wybierając usługi logistyczne Logistiko

Globalny zasięg centrum fulfillmentu Logistiko umożliwia naszym klientom zwiększenie ich udziału w rynku poprzez szybkie skalowanie swojej działalności do ekspansji na nowych rynkach międzynarodowych, praktycznie z dnia na dzień. Cała branża e-commerce i sklepy internetowe sprawiają, że dotarcie do klientów jest prostsze niż kiedykolwiek wcześniej. Oferując globalną usługę logistyczną Logistiko zapewnia swoim klientom możliwość podbojów nawet najbardziej oddalonych rynków poprzez szybkie dostawy do najdalszych zakątków na ziemi. Wystarczy tylko założyć konto i dostarczyć do nas swoje produkty. Można wysłać je samodzielnie lub dostarczyć bezpośrednio od producenta. Wprowadzenie produktów do systemu nie powinno zająć dużo czasu gdyż można to zrobić importując plik CSV. Dzięki integracji naszego systemu z API Twojej platformy sprzedażowej będziesz mógł śledzić swoje zamówienia całkowicie online o każdej porze dnia i nocy. Nasz zespół jest zawsze w pełnej gotowości aby odebrać Twoją dostawę i umieścić Twoje produkty w magazynie. Zazwyczaj są one gotowe do sprzedaży już po 24 godzinach od momentu przyjęcia do magazynu.

Nasz zespół utalentowanych logistyków jest cały czas na bieżąco ze światowymi trendami w obsłudze logistycznej i magazynowej. Nieustannie robimy wszystko aby usprawniać procesy zachodzące w naszej firmie. Trzymamy wciąż rękę na pulsie aby zapewniać naszym klientom najniższe ceny oraz ekspresowa dostawę. Ponieważ od lat współpracujemy z największymi firmami transportowymi i kurierskimi nasze wynegocjowane stawki pozwalają nadawać paczki naszych klientów za ułamek ceny którą musieliby zapłacić nadając przesyłkę samodzielnie.

Jeśli jesteś zainteresowany ekspansją swojego biznesu e-commerce ale jeszcze nie wiesz jak to zrobić to zdecydowanie wybierz usługi logistyczne Logistiko. Dzięki nam będziesz mógł rozszerzyć swoją działalność na rynku globalnym. My zajmiemy się Twoimi zleceniami, a Ty zajmiesz się rozwojem swojej firmy.

Zostaw kontakt do siebie, a nasz doradca oddzwoni z ofertą


Informujemy, że Administratorem jest (podmiotem ustalającym cele i sposoby przetwarzania danych osobowych) Logistiko sp. zo o.o. , ul. Balicka 12A lokal B4 30-149 Kraków, [email protected]. Dane kontaktowe Inspektora Ochrony Danych to [email protected].

Dane osobowe będą przetwarzane w celach prowadzenia korespondencji oraz zgodnie treścią udzielonych Administratorowi zgód. Podstawą prawną przetwarzania jest zgoda osoby, której dane dotyczą.

Dane będą przetwarzane do czasu, w którym ustanie cel, dla którego zostały zebrane lub sprzeciwu, co do przetwarzania danych osobowych osoby, której dane dotyczą, w zależności co nastąpi pierwsze. Każdy ma prawo żądania od Administratora dostępu do danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych i wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Każdy ma prawo do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych, którą udzielił Administratorowi. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano przed jej cofnięciem. Każdy ma prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Uprawnienia osoby, której dane dotyczą w tym wycofanie udzielonej zgody, można wykonać przez złożenie oświadczenia wykorzystując dane kontaktowe Administratora lub Inspektora Ochrony Danych wskazane we wstępie.
magazynowanie

Magazynowanie

Zapewnimy optymalne warunki do przechowywania Twojego towaru. Dysponujemy ponad 3 000 miejsc paletowych oraz 6 000 miejsc półkowych. Posiadamy komorę klimatyczną (regulacja temperatury i wilgotności) oraz pomieszczenie dla towarów objętych ścisłą kontrolą.

dowiedz się więcej ›
obsługa zwrotów

Obsługa zwrotów

Przygotowaliśmy dedykowany formularz zwrotu, co zdecydowanie ułatwi przejście przez procedurę Twoim klientom. Zwracane towary są weryfikowane i jeśli ich stan na to pozawala, od razu są wprowadzane do sprzedaży.

dowiedz się więcej ›
przesyłki kurierskie

Przesyłki kurierskie

Otrzymujesz dostęp do niezwykle atrakcyjnej oferty przesyłek kurierskich a także usług Poczty Polskiej oraz InPostu. Koszt przesyłek kurierskich zaczyna się już od 7,80 zł netto a najtańsza forma dostawy od 4,31 zł netto.

dowiedz się więcej ›

Przeczytaj więcej na naszym blogu: