Dlaczego warto skorzystać z oferty Logistiko?

Niskie koszty wysyłkiNiskie, transparentne koszty

Doskonale wiesz za co płacisz, bez ukrytych kosztów. Zatowarowanie jest gratis, płacisz tylko za towar, który magazynujesz i paczki, które wysłałeś. Media, pracownicy, naprawy sprzętu? O to nie musisz się martwić wszystko jest w cenie. Dodatkowo możesz korzystać z szerokiej oferty kurierów, którzy oferują nam preferencyjne stawki.

 

 

 

Centrum logistyczne o wysokim standardzie centrum logistyczne logistiko

Magazyn wysokiego składu, chłodnia, dedykowane miejsce na towary ścisłego zarachowania, klimatyzacja i kontrola wilgotności powietrza to tylko nieliczne atuty naszego centrum logistycznego. Obiekt jest pod całodobową ochroną, a produkty są pod stałą kontrolą ilościową, poddawane są też okresowej inwentaryzacji. Lokalizacja w Ożarowie Mazowieckim pod Warszawą pozwala na dogodny dojazd ciężarówek z każdej części Europy.

 

 

Wiedza wiedza logistikoi doświadczenie poparte praktyką

Wyszkoleni pracownicy z wieloletnim doświadczeniem w logistyce. Nasi magazynierzy zostają przeszkoleni pod kątem Twojego asortymentu i jego lokacji tak by zamówienia jak najszybciej były realizowane. Nad wszystkim czuwają doświadczeni logistycy, którzy dbają o odpowiednią lokację produktów i optymalizację procesów.

 

 

Szybka wszybka wysyłka logistikoysyłka

Automatyzacja procesów sprawia, że zamówienie niemal natychmiast przekazywane jest do realizacji. Nowoczesny system magazynowy i skanery ułatwiające pracę magazynierom pozwalają na
pełną kontrolę statusu zamówienia i weryfikację jego poprawności. Nasz magazyn pracuje w godzinach 7-21 co pozwala na wysyłkę zamówień złożonych do godziny 18 jeszcze tego samego dnia.

 

 

integracje logistikoIntegracja

Jesteśmy zintegrowani z wieloma systemami między innymi: Allegro, Click Shop, eBay, Ebexo, IAI, I-Systems, Magento, Meble.pl, PrestaShop, Shoper, Sklepicom, SoteShop, WooCommerce. Współpracujemy z Way2send, więc jeśli potrzebujesz integracji z innym systemem e-commewrce- nie ma problemu. Masz dedykowany sklep i potrzebujesz indywidualnej integracji lub wolisz dodawać zamówienia ręcznie? Nie ma problemu, takie rozwiązanie też wchodzi w grę.

 

 

zwroty logistikoZwroty

Dla Twoich klientów mamy dedykowany formularz zwrotu Informacje, który ułatwia procedurę a Ty informację o wszystkich zwrotach masz zawsze w systemie. Dokładnie weryfikujemy każdy zwrot i dokumentujemy jego stan.

 

 

 

skalowalny magazyn logistikoSkalowalny magazyn

Przy outsourcingu logistyki nie płacisz za media, sprzęt, opakowania, pracowników, wynajem magazynu itd. W Logistiko wiesz za co ponosisz koszt. Gdy rośnie Twoja sprzedaż i liczba produktów, my zwiększamy twoją powierzchnię magazynową i dodajemy pracowników. Niczym się nie musisz martwić – wszystkim zajmiemy się my a Ty możesz
obserwować to u siebie w systemie

 

 

dodatkowe usługi logistiko

Dodatkowe usługi

Jeśli chcesz możemy na Twoje życzenie sporządzić dokumentację fotograficzną nowego produktu, która trafi do jego kartoteki towarowej w systemie WMS. Zajmujemy się też konfekcjonowaniem czyli tworzeniem zestawów produktowych. Możemy też okleić Twoje produkty kodami jeśli sam nie masz na to czasu.

 

 

 

Nasz cel

 

 

 
magazyn logistiko e-commerce w polsce

Naszym celem jest rozwijanie rynku e-commerce w Polsce. Służymy pomocą w organizacji logistyki oraz obsługą magazynową sklepów internetowych. Pierwszy magazyn otworzyliśmy w 2007. Aktualnie posiadamy magazyn w Ożarowie Mazowieckim.

Stale rozwijamy nasz doświadczony zespół magazynowy, dzięki czemu codziennie pakujemy i wysyłamy kilkaset przesyłek naszych klientów.

Dzięki posiadanym umowom z większością firm kurierskich możemy zaoferować także bardzo korzystne ceny na przesyłki krajowe i zagraniczne.

Posiadamy status AEO

Prowadzimy także pełną obsługę celną a z dniem 17-11-2015 decyzją Dyrektora Izby Celnej w Krakowie firma Logistiko uzyskała status AEO nr PLAEOC350000150070.

 

Przyznanie statusu AEO to uznanie Logistiko Sp. z o.o. za Upoważniony Podmiot Gospodarczy, tj. podmiot uprzywilejowany, któremu przysługuje szereg udogodnień przy dokonywaniu obrotu towarowego i obsłudze e-commerce w Polsce.

Dowiedz się więcej

Nasz zespół

  • Krzysztof Kukla

    Krzysztof Kukla

    prezes zarządu

  • Jacek Maj

    Jacek Maj

    dyrektor zarządzający

Nasz magazyn

nasz magazyn logistiko

Nasz magazyn wysokiego składu w Ożarowie Mazowieckim posiada ponad 3 000 miejsc paletowych i ponad 6 000 miejsc półkowych i jest przystosowany do przechowywania wszelkich towarów paletowalnych. Wyposażony jest w cztery wózki elektryczne, rynnę podawczą dla towarów drobnych, chłodnię oraz dedykowane miejsca na towary ścisłego zarachowania (leki itp.).

Komora przyjęcia towaru posiada dwie bramy przystosowane do obsługi kontenerów. Również wydania mogą odbywać sie przy wykorzystaniu dwóch bram.

Magazyn jest klimatyzowany oraz posiada automatyczną kontrolę wilgotności powietrza.

Towar powierzony nam przez naszych Klientów podlega stałej kontroli ilościowej (inwentaryzacja ciągła) a jego miejsce umieszczenia zoptymalizowane jest pod kontem popularności (ilości wydań), aby maksymalnie skrócić czas potrzebny na kompletację zamówień.

Kompleks magazynowy posiada całodobową ochronę.