Przesyłki kurierskie

Firmy z wielu branż, przede wszystkim sklepy internetowe i nie tylko, potrzebują niezawodnego partnera do obsługi przesyłek kurierskich. W dzisiejszym konkurencyjnym środowisku biznesowym, szybka i niezawodna dostawa towarów jest kluczowa dla sukcesu firmy. Dlatego warto zastanowić się nad skorzystaniem z usług specjalistów w dziedzinie przesyłek kurierskich. Decydując się na współpracę z Logistiko, otrzymujesz dostęp do niezwykle atrakcyjnej cenowo oferty przesyłek kurierskich, a także usług Poczty Polskiej oraz InPostu.

Uwaga: nie realizujemy pojedynczych przesyłek na rzecz klientów detalicznych.

Tanie przesyłki kurierskie? Z Logistiko to możliwe!

Proponujemy naszym klientom tanie przesyłki kurierskie, bo od lat współpracujemy z brokerem kurierskim AlleKurier. Ten pośrednik między klientem a przewoźnikiem ma wynegocjowane wyjątkowo atrakcyjne stawki na paczki, palety i listy – zarówno krajowe, jak i zagraniczne.

Powyższy cennik obowiązuje dla klientów, decydujących się na zlecenie nam fulfilmentu. Ponadto wyróżniamy się tym, że możemy zaproponować usługi cross borderowe za jeszcze lepsze – bardziej atrakcyjne – stawki. Cross border w kontekście logistyki i przesyłek kurierskich odnosi się do procesu wysyłania towarów przez granice krajowe. Obejmuje to zarówno aspekty prawne, takie jak cła i podatki, jak i fizyczne, takie jak transport i dostawa do innego kraju. Wyzwaniem w cross border jest zapewnienie, że przesyłki są dostarczane w sposób efektywny kosztowo i w odpowiednim czasie, jednocześnie spełniając wszystkie wymagania regulacyjne.

Jeśli szukasz firmy świadczącej usługi cross border, Logistiko może być Twoim partnerem biznesowym.

Dlaczego warto zlecić to nam?

  • mamy wieloletnie doświadczenie w transporcie, fulfilmencie i logistyce
  • klient wie, za co płaci – nie ma żadnych ukrytych kosztów
  • nasz magazyn pozwala na wysyłkę zamówień złożonych do godziny 18 nawet jeszcze tego samego dnia
  • proces zwrotu towaru jest maksymalnie uproszczony
  • powierzenie nam obsługi zamówień to oszczędność czasu i pieniędzy, które można poświęcić na prowadzenie swojej firmy i zajmowanie się innymi sprawami

Pozostałe elementy fulfilmentu

Przesyłki kurierskie to jeden z elementów kompleksowego fulfilmentu:

Skontaktuj się z nami

Darmowa wycena
Podatnik VAT