Jak to działa?

Jak działa Logistiko? Opisujemy to w kilku prostych krokach poniżej.

Jak działa Logistiko?

Utwórz konto i bezpłatnie przetestuj. Tutaj możesz poznać działanie systemu. Testowanie jest niezobowiązujące. Gdy zdecydujesz się na współpracę i wyślesz do nas swoją pierwszą dostawę, wtedy zaczną być naliczane opłaty. Chcesz wiedzieć więcej? Obejrzyj nasze video lub zapoznaj się z odpowiednim tematem w dziale pomocy. Nasi konsultanci również z chęcią odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania

Zamówienie złożone przez Twojego Klienta może trafić bezpośrednio do naszego panelu. Jesteśmy zintegrowani z wieloma systemami e-commerce takimi jak: Allegro, Click Shop, eBay, Ebexo, IAI, I-Systems, Magento, PrestaShop, Shoper, Sklepicom, SoteShop, WooCommerce. Jeśli masz inny system i chcesz się zintegrować, napisz do nas. Wolisz wprowadzać zamówienia ręcznie lub wgrywać je ręcznie? Nic prostszego! Zapoznaj się z funkcjami naszego systemu, przetestuj za darmo i wybierz najlepszą opcję dla siebie.

Zatowarowanie jest gratis! Zadbaj o to, by produkty były dobrze opisane i przygotowane do sprawdzenia. Uzupełnij formularz dostawy i ustal z naszym magazynem dogodny termin wysyłki towaru. Poniżej możesz zobaczyć jak to zrobić
Pierwsza dostawa jest zawsze trudniejsza dlatego zadbaj o odpowiednie oznaczenie produktów.
Zgodnie z informacją na temat zawartości my sprawdzimy produkty i umieścimy w naszym magazynie. Gotowe! Od tego momentu możesz zacząć sprzedawać

Klient składa zamówienie w Twoim sklepie a wszelkie informacje na ten temat trafiają w wybrany przez Ciebie sposób (integracja API, ręczne uzupełnienie lub import CSV) do naszego systemu magazynowego, by w najkrótszym możliwym czasie trafić do realizacji i jak najszybciej znaleźć się u Twojego klienta.

Ty sprzedajesz, my wysyłamy! W każdym momencie możesz sprawdzić status zamówienia – od dokonania zakupu przez klienta aż do przygotowania paczki w oczekiwaniu na kuriera.Nasz magazyn pracuje do 21. staramy się optymalizować i automatyzować nasze procesy tak, by zamówienia złożone do godziny 18, jeszcze w tym samym dniu trafiły do wysyłki.

Przyjmujemy również zwroty. Twój klient w potwierdzeniu zamówienia otrzymuje od nas dedykowany formularz zwrotu, który pozwala sprawnie zwrócić produkt a nam i Tobie otrzymać szybko informację na temat planowanego zwrotu.Na Twoje życzenie zwrot jest przez nas fotografowany i oceniany pod kątem dalszej sprzedaży.

Opłaty za magazynowanie pobierane są z góry. Każdy klient ma u nas dedykowane konto, które doładowuje wybraną kwotą a z niej pobierane są opłaty za zrealizowane usługi. Na koniec miesiąca wystawiamy fakturę zbiorczą, która obejmuje wszystkie operacje magazynowe wykonane w ostatnim miesiącu.