Magazyn dystrybucyjny dla e-commerce

Magazyn dystrybucyjny dla e-commerce

Kiedy Twój biznes rozrasta się do takiego poziomu, że Ty i Twoi kluczowi pracownicy nie możecie już sobie poradzić z jego sprawna obsługą, to jest to czas kiedy musisz skontaktować się z firmą Logistiko w sprawie magazynowania i usługi fulfillmentu. Oferta Logistiko skierowana jest do przedsiębiorców i firm z całego Świata i obejmuje świetną obsługę klienta, nowoczesną technologię i najniższe ceny wysyłki towarów. Nie pozwól aby opóźnienia  w realizacji zamówień wpłynęły na Twoją reputację, którą budowałeś latami. Kiedy ilość zamówień jakie obsługujesz przekracza poziom zdolności do ich realizacji i sprawia, że nie możesz dostarczyć towarów w ciągu jednego dnia do swoich klientów, to jest to pora aby skorzystać z zewnętrznego operatora logistycznego – serwisu Logistiko.

Nasz najwyższej klasy magazyn zapewnia odpowiednie narzędzia, które umożliwiają w zdalny sposób poprzez komputer, tablet lub smartfon obsługę swoich zamówień i ich wysyłki w każdym momencie. Ty i Twoi współpracownicy wreszcie będziecie mieli czas aby chwile odpocząć i skupić się na podstawowej działalności firmy i jej rozwoju kiedy za magazynowanie towarów i ich dystrybucję odpowiedzialny będzie magazyn Logistiko. Zadowolenie Twoich klientów zależy od poziomu świadczonych przez Ciebie usług, więc jeśli przeniesiesz realizację zamówień do Logistiko to nie tylko spełnisz oczekiwania swoich klientów co do szybkość realizacji zamówień, ale także znacznie je przewyższysz.

Magazyn Logistiko – obniż koszty magazynowania

W ostatnim czasie coraz bardziej popularne staje się dokonywanie zakupów nie tylko przez internet ale również przy użyciu urządzeń mobilnych. Tak zwany rynek m-commerce może w niedługim czasie stanowić nawet połowę całego rynku e-commerce na Świecie. Dzięki branży m-commerce szanse na rozwój mają również małe sklepy internetowe oddalające sprzedaż od wielkich potentatów rynku e-commerce.

Niezależnie od tego czy twój biznes należy do sektora e-commerce czy m-commerce, Logistiko jest przygotowane aby świadczyć dla Ciebie usługi i przetwarzać zamówienia związane z różnymi niszami. Nasz serwis integruje się ze wszystkimi największymi oprogramowaniami sklepów internetowych i platformami zakupowymi i wciąż kontynuuje i wprowadza nowe usprawnienia. Nasza infrastruktura i technologia pozwolą Ci zyskać niezastąpioną przewagę konkurencyjną nad innymi biznesami ecommerce i mcommerce.

Nasz główny magazyn obsługujący usługę fulfillmentu dla branży e-commerce jest ulokowany w centrum Europy. Taka lokalizacja pozwala firmom z całego świata na podbój rynków europejskich ale także pozwala firmom europejskim na podbój rynków światowych. Niezależnie czy Twój biznes ecommerce jest z USA, Wielkiej Brytanii, Kanady czy Australii, Logistiko dostarczy towary szybko wszędzie i po najlepszej cenie. Nasz doświadczony zespół to grupa prawdziwych profesjonalistów i ludzi kochających swoją pracę. Nieustannie śledzimy światowe trendy z dziedziny logistyki, magazynowania towarów i usług ecommerce. Utrzymujemy świetne kontakty z największymi i najlepszymi firmami transportowymi z całego świata. Dzięki temu jesteśmy w stanie zaproponować najbardziej konkurencyjne stawki za transport towarów i koszty magazynowania. Logistiko usługi logistyczne najwyższej jakości.

Nasze doświadczenie zdobyte przy prowadzeniu serwisów allekurier.pl oraz statkiem.pl sprawiło, że jesteśmy świetnie zorientowani w międzynarodowych zasadach i przepisach dotyczących transportu zarówno lądowego, morskiego jak i lotniczego. Nasi wysoko wykwalifikowani konsultanci posiadają bogatą wiedzę i doświadczenie oraz są na bieżąco z międzynarodowymi wytycznymi stanowionymi przez agencje celne wielu krajów. Znamy zalecenia dotyczące przewozu materiałów niebezpiecznych, lekarstw czy normy związane z opakowaniami. Skorzystanie z usługi magazynowania i obsługi logistycznej e-commerce pozwoli uniknąć wielu godzin żmudnej pracy na szukanie informacji na temat globalnych regulacji. Dzięki Logistiko nie będziesz musiał tracić czasu na poznawanie tych wyspecjalizowanych dziedzin, natomiast zaoszczędzony czas przeznaczysz na rozwój swojego biznesu. Przekonasz się, że opłata za magazynowanie towaru jest niczym przy ilości zaoszczędzonego czasu.

Magazynowanie towarów w centrum dystrybucyjnym Logistiko

Logistiko oferuje kompleksową obsługę zamówień wraz z dostawami pod drzwi odbiorcy dla sklepów internetowych z sektora e-commerce. Wystarczy przesłać domagazynu Logistiko listę produktów SKU, a następnie włączyć ją do naszego CRM, aby stanąć u progu wielkiej szansy na błyskawiczny rozwój swojego biznesu. Logistiko pozwoli Ci na zarządzanie swoimi zamówieniami z dowolnego miejsca na ziemi i o dowolnej porze. Nasz nowoczesny system z łatwością zaadaptuje się do wzrostu poziomu twojej sprzedaży. Z nami możesz liczyć na najniższe koszty magazynowania i wysyłki od samego początku naszej współpracy, niezależnie od ilości nadawanych paczek.

Magazyn dystrybucyjny Logistiko

Logistiko oferuję kompleksową usługę fulfillmentu dla biznesu e-commerce. Zapewniamy jasno określone zasady przyjmowania towarów, przyjazny użytkownikowi panel zarządzania zamówieniami wraz z kompetentnym służącym pomocą w każdej chwili osobistym konsultantem, możliwość zarządzania całymi kampaniami oraz obsługę zwrotów. Nasz doświadczony personel magazynowy jest w stanie rozpakować całą paletę już w 15 minut, sprawdzić stan zapasów oraz rozlokować produkty w oparciu o wskazane przez Ciebie wytyczne.

Wybierz właściwy magazyn dla e-commerce

Narzędzia Logistiko umożliwiają błyskawiczne przesłanie zamówień za pośrednictwem CRM, zintegrowanej platformy ecommerce, pliku CSV lub nawet poprzez ręczne wprowadzenie konkretnego zamówienia do naszego systemu. Wszystkie zamówienia dostarczane są w czasie rzeczywistym i można je śledzić i raportować  24 godziny na dobę. Zarządzanie magazynem z panelu Logistiko to prawdziwa przyjemność. Możesz w każdej chwili sprawdzić stan swoich zapasów, przewidywany poziom ich wyczerpania na podstawie bieżących zamówień i pełnych statystyk operacji związanych z wysyłką.

Kiedy nasz zespół otrzymuje zwrot do magazynu, wykonuje szczegółową kontrolę wzrokowa i fotograficzną zwracanego produktu. Sprawdza go pod względem ewentualnych uszkodzeń, kompletności i prawidłowości opakowania w celu ustalenia czy towar może zostać zwrócony do zapasów. Jeśli produkt przejdzie taką kontrolę pozytywnie to jest przyjmowany z powrotem na stan magazynowy oraz wprowadzany ponownie do systemu. Klient ma wgląd na cały proces i w każdej chwili może wygenerować interesujący go raport.

Wynajem powierzchni magazynowej i obsługa logistyczna zamówień

Przy realizacji zamówień w sektorze e-commerce najważniejsza jest dbałość o szczegóły. Opakowanie, rodzaj wysyłki, szybkość dostawy i jakość obsługi to tylko niektóre elementy które Logistiko wykonuje za Ciebie w sposób perfekcyjny. Nasz magazyn jest wyposażony w niezbędną najwyższej klasy infrastrukturę, która umożliwia błyskawiczne przygotowanie i wysłanie towaru. Specjalne strefy pakowania posiadające specjalistyczne stoły do pakowania towarów są wstanie przygotować do wysyłki każdy przedmiot. Różne rodzaje pudełek, kartony, papier, folia bąbelkowa i inne materiały służące ochronie twoich produktów w czasie transportu są cały czas gotowe do wykorzystania. Nasz personel to profesjonaliści, którzy wiedza dokładnie jak każdy przedmiot powinien być spakowany. Robią to szybko i skutecznie. Niska opłata za magazynowanie towaru w centrum dystrybucyjnym Logistiko pozwala obniżyć koszty magazynowania towaru. Pozwalając Logistiko aby zajęło się Twoimi zamówieniami otwierasz nowy rozdział w rozwoju Twojej firmy. Będziesz mógł poszerzyć swój międzynarodowy zasięg i skupić się na rozwoju swojej działalności.

Similar Posts

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.