Magazyn dystrybucyjny dla e-commerce

Wyceń koszty logistyki

 

Opinie klientów o Logistiko

obsługa dostaw

Obsługa dostaw

Towar który sprzedajesz może trafiać od producenta/importera bezpośrednio do naszego magazynu. Zapewniamy szybkie przyjęcie produktów na stan magazynowy. Każda dostawa zostanie precyzyjnie zweryfikowana a Ty otrzymasz szczegółowe informacje.

dowiedz się więcej ›
magazynowanie

Magazynowanie

Zapewnimy optymalne warunki do przechowywania Twojego towaru. Dysponujemy ponad 3 000 miejsc paletowych oraz 6 000 miejsc półkowych. Posiadamy komorę klimatyczną (regulacja temperatury i wilgotności) oraz pomieszczenie dla towarów objętych ścisłą kontrolą.

dowiedz się więcej ›
pakowanie towarów

Pakowanie towarów

Do Twojej dyspozycji oddajemy szeroki wybór opakowań. Dla każdego produktu dobierzesz najbardziej odpowiednią kopertę, pudełko czy materiał wypełniający. Nasz doświadczony zespół magazynierów zapewni najwyższy poziom bezpieczeństwa każdej przesyłki.

dowiedz się więcej ›
realizowanie zamówień

Realizowanie zamówień

Zamówienia z Twojego sklepu internetowego złożone do godziny 18:00 zostaną wysłane jeszcze tego samego dnia. Dzięki naszemu autorskiemu systemowi WMS, stosowaniu kodów kreskowych i podwójnej weryfikacji przez pracowników magazynu ryzyko pomyłek przy kompletacji jest sprowadzone do minimum.

dowiedz się więcej ›

Magazyn dystrybucyjny dla e-commerce od Logistiko

Kiedy Twój biznes rozrasta się do takiego poziomu, że Ty i Twoi kluczowi pracownicy nie możecie już sobie poradzić z jego sprawna obsługą, to jest to czas kiedy musisz skontaktować się z firmą Logistiko w sprawie magazynowania i usługi fulfillmentu. Oferta Logistiko skierowana jest do przedsiębiorców i firm z całego Świata i obejmuje świetną obsługę klienta, nowoczesną technologię i najniższe ceny wysyłki towarów. Nie pozwól aby opóźnienia  w realizacji zamówień wpłynęły na Twoją reputację, którą budowałeś latami. Kiedy ilość zamówień jakie obsługujesz przekracza poziom zdolności do ich realizacji i sprawia, że nie możesz dostarczyć towarów w ciągu jednego dnia do swoich klientów, to jest to pora aby skorzystać z zewnętrznego operatora logistycznego – serwisu Logistiko.

 

Nasz najwyższej klasy magazyn zapewnia odpowiednie narzędzia, które umożliwiają w zdalny sposób poprzez komputer, tablet lub smartfon obsługę swoich zamówień i ich wysyłki w każdym momencie. Ty i Twoi współpracownicy wreszcie będziecie mieli czas aby chwile odpocząć i skupić się na podstawowej działalności firmy i jej rozwoju kiedy za magazynowanie towarów i ich dystrybucję odpowiedzialny będzie magazyn Logistiko. Zadowolenie Twoich klientów zależy od poziomu świadczonych przez Ciebie usług, więc jeśli przeniesiesz realizację zamówień do Logistiko to nie tylko spełnisz oczekiwania swoich klientów co do szybkość realizacji zamówień, ale także znacznie je przewyższysz.

Magazyn Logistiko – obniż koszty magazynowania

W ostatnim czasie coraz bardziej popularne staje się dokonywanie zakupów nie tylko przez internet ale również przy użyciu urządzeń mobilnych. Tak zwany rynek m-commerce może w niedługim czasie stanowić nawet połowę całego rynku e-commerce na Świecie. Dzięki branży m-commerce szanse na rozwój mają również małe sklepy internetowe oddalające sprzedaż od wielkich potentatów rynku e-commerce.

Niezależnie od tego czy twój biznes należy do sektora e-commerce czy m-commerce, Logistiko jest przygotowane aby świadczyć dla Ciebie usługi i przetwarzać zamówienia związane z różnymi niszami. Nasz serwis integruje się ze wszystkimi największymi oprogramowaniami sklepów internetowych i platformami zakupowymi i wciąż kontynuuje i wprowadza nowe usprawnienia. Nasza infrastruktura i technologia pozwolą Ci zyskać niezastąpioną przewagę konkurencyjną nad innymi biznesami ecommerce i mcommerce.

Nasz główny magazyn obsługujący usługę fulfillmentu dla branży e-commerce jest ulokowany w centrum Europy. Taka lokalizacja pozwala firmom z całego świata na podbój rynków europejskich ale także pozwala firmom europejskim na podbój rynków światowych. Niezależnie czy Twój biznes ecommerce jest z USA, Wielkiej Brytanii, Kanady czy Australii, Logistiko dostarczy towary szybko wszędzie i po najlepszej cenie. Nasz doświadczony zespół to grupa prawdziwych profesjonalistów i ludzi kochających swoją pracę. Nieustannie śledzimy światowe trendy z dziedziny logistyki, magazynowania towarów i usług ecommerce. Utrzymujemy świetne kontakty z największymi i najlepszymi firmami transportowymi z całego świata. Dzięki temu jesteśmy w stanie zaproponować najbardziej konkurencyjne stawki za transport towarów i koszty magazynowania. Logistiko usługi logistyczne najwyższej jakości.

Nasze doświadczenie zdobyte przy prowadzeniu serwisów allekurier.pl oraz statkiem.pl sprawiło, że jesteśmy świetnie zorientowani w międzynarodowych zasadach i przepisach dotyczących transportu zarówno lądowego, morskiego jak i lotniczego. Nasi wysoko wykwalifikowani konsultanci posiadają bogatą wiedzę i doświadczenie oraz są na bieżąco z międzynarodowymi wytycznymi stanowionymi przez agencje celne wielu krajów. Znamy zalecenia dotyczące przewozu materiałów niebezpiecznych, lekarstw czy normy związane z opakowaniami. Skorzystanie z usługi magazynowania i obsługi logistycznej e-commerce pozwoli uniknąć wielu godzin żmudnej pracy na szukanie informacji na temat globalnych regulacji. Dzięki Logistiko nie będziesz musiał tracić czasu na poznawanie tych wyspecjalizowanych dziedzin, natomiast zaoszczędzony czas przeznaczysz na rozwój swojego biznesu. Przekonasz się, że opłata za magazynowanie towaru jest niczym przy ilości zaoszczędzonego czasu.

Magazynowanie towarów w centrum dystrybucyjnym Logistiko

Logistiko oferuje kompleksową obsługę zamówień wraz z dostawami pod drzwi odbiorcy dla sklepów internetowych z sektora e-commerce. Wystarczy przesłać domagazynu Logistiko listę produktów SKU, a następnie włączyć ją do naszego CRM, aby stanąć u progu wielkiej szansy na błyskawiczny rozwój swojego biznesu. Logistiko pozwoli Ci na zarządzanie swoimi zamówieniami z dowolnego miejsca na ziemi i o dowolnej porze. Nasz nowoczesny system z łatwością zaadaptuje się do wzrostu poziomu twojej sprzedaży. Z nami możesz liczyć na najniższe koszty magazynowania i wysyłki od samego początku naszej współpracy, niezależnie od ilości nadawanych paczek.

magazyn dystrybucyjny
 

Logistiko oferuję kompleksową usługę fulfillmentu dla biznesu e-commerce. Zapewniamy jasno określone zasady przyjmowania towarów, przyjazny użytkownikowi panel zarządzania zamówieniami wraz z kompetentnym służącym pomocą w każdej chwili osobistym konsultantem, możliwość zarządzania całymi kampaniami oraz obsługę zwrotów. Nasz doświadczony personel magazynowy jest w stanie rozpakować całą paletę już w 15 minut, sprawdzić stan zapasów oraz rozlokować produkty w oparciu o wskazane przez Ciebie wytyczne.

Wybierz właściwy magazyn dla e-commerce

Narzędzia Logistiko umożliwiają błyskawiczne przesłanie zamówień za pośrednictwem CRM, zintegrowanej platformy ecommerce, pliku CSV lub nawet poprzez ręczne wprowadzenie konkretnego zamówienia do naszego systemu. Wszystkie zamówienia dostarczane są w czasie rzeczywistym i można je śledzić i raportować  24 godziny na dobę. Zarządzanie magazynem z panelu Logistiko to prawdziwa przyjemność. Możesz w każdej chwili sprawdzić stan swoich zapasów, przewidywany poziom ich wyczerpania na podstawie bieżących zamówień i pełnych statystyk operacji związanych z wysyłką.

Kiedy nasz zespół otrzymuje zwrot do magazynu, wykonuje szczegółową kontrolę wzrokowa i fotograficzną zwracanego produktu. Sprawdza go pod względem ewentualnych uszkodzeń, kompletności i prawidłowości opakowania w celu ustalenia czy towar może zostać zwrócony do zapasów. Jeśli produkt przejdzie taką kontrolę pozytywnie to jest przyjmowany z powrotem na stan magazynowy oraz wprowadzany ponownie do systemu. Klient ma wgląd na cały proces i w każdej chwili może wygenerować interesujący go raport.

Wynajem powierzchni magazynowej i obsługa logistyczna zamówień

Przy realizacji zamówień w sektorze e-commerce najważniejsza jest dbałość o szczegóły. Opakowanie, rodzaj wysyłki, szybkość dostawy i jakość obsługi to tylko niektóre elementy które Logistiko wykonuje za Ciebie w sposób perfekcyjny. Nasz magazyn jest wyposażony w niezbędną najwyższej klasy infrastrukturę, która umożliwia błyskawiczne przygotowanie i wysłanie towaru. Specjalne strefy pakowania posiadające specjalistyczne stoły do pakowania towarów są wstanie przygotować do wysyłki każdy przedmiot. Różne rodzaje pudełek, kartony, papier, folia bąbelkowa i inne materiały służące ochronie twoich produktów w czasie transportu są cały czas gotowe do wykorzystania. Nasz personel to profesjonaliści, którzy wiedza dokładnie jak każdy przedmiot powinien być spakowany. Robią to szybko i skutecznie. Niska opłata za magazynowanie towaru w centrum dystrybucyjnym Logistiko pozwala obniżyć koszty magazynowania towaru. Pozwalając Logistiko aby zajęło się Twoimi zamówieniami otwierasz nowy rozdział w rozwoju Twojej firmy. Będziesz mógł poszerzyć swój międzynarodowy zasięg i skupić się na rozwoju swojej działalności.

Zostaw kontakt do siebie, a nasz doradca oddzwoni z ofertą


Informujemy, że Administratorem jest (podmiotem ustalającym cele i sposoby przetwarzania danych osobowych) Logistiko sp. zo o.o. , ul. Balicka 12A lokal B4 30-149 Kraków, [email protected]. Dane kontaktowe Inspektora Ochrony Danych to [email protected].

Dane osobowe będą przetwarzane w celach prowadzenia korespondencji oraz zgodnie treścią udzielonych Administratorowi zgód. Podstawą prawną przetwarzania jest zgoda osoby, której dane dotyczą.

Dane będą przetwarzane do czasu, w którym ustanie cel, dla którego zostały zebrane lub sprzeciwu, co do przetwarzania danych osobowych osoby, której dane dotyczą, w zależności co nastąpi pierwsze. Każdy ma prawo żądania od Administratora dostępu do danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych i wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Każdy ma prawo do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych, którą udzielił Administratorowi. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano przed jej cofnięciem. Każdy ma prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Uprawnienia osoby, której dane dotyczą w tym wycofanie udzielonej zgody, można wykonać przez złożenie oświadczenia wykorzystując dane kontaktowe Administratora lub Inspektora Ochrony Danych wskazane we wstępie.
przesyłki kurierskie

Przesyłki kurierskie

Otrzymujesz dostęp do niezwykle atrakcyjnej oferty przesyłek kurierskich a także usług Poczty Polskiej oraz InPostu. Koszt przesyłek kurierskich zaczyna się już od 7,80 zł netto a najtańsza forma dostawy od 4,31 zł netto.

dowiedz się więcej ›
obsługa zwrotów

Obsługa zwrotów

Przygotowaliśmy dedykowany formularz zwrotu, co zdecydowanie ułatwi przejście przez procedurę Twoim klientom. Zwracane towary są weryfikowane i jeśli ich stan na to pozawala, od razu są wprowadzane do sprzedaży.

dowiedz się więcej ›

Przeczytaj więcej na naszym blogu: